Bex Career Day u Visokoj ICT školi

Prezentaciji su pored studenata i nastavnika Visoke ICT škole prisustvovali učenici i nastavnici Srednje PTT škole, kao i logistička podrška iz kompanije Bex: Goran Sorak – HR menadžer, Tamara Praštalo – rukovodilac sektora reklamacija i bivši učenik ovih škola, Renata Šteković – key account menadžer i Ivana Popović – marketing menadžer.

Dugogodišnja saradnja sa kompanijom Bex Express 12.03.2019. imala je jedan novi oblik: Career Day posvećen kompaniji Bex. U okviru ovog dana, imali smo više aktivnosti, gde je za početak izvršni direktor Zoran Zagorac održao predavanje studentima SP Poštansko-logistički sistemi, SP Poštanske i bankarske tehnologije i učenicima srednje PTT škole o principima rada BEX kurirske službe, sa posebnim osvrtom na tehnologiju kurirskog procesa u samoj kompaniji. Takođe, na predavanju je bilo reči o izazovima sa kojima se svakodnevno suočava poslovanje, kao i o mogućnostima organizovanja stručne prakse i zaposlenja učenika srednje PTT škole i studenata naše Visoke ICT škole.

Nakon održanog zanimljivog predavanja studenti i učenici su mogli da se više informišu o poslovanju, mogućnostima zaposlenja i realizacije stručne prakse, kao i da popune prijave za rad u ovoj kompaniji. Nastavak Career Day  je u četvrtak 14.03. u periodu 11-14h u holu Škole.

Zahvaljujemo se kompaniji Bex Express na ukazanoj mogućnosti da naši studenti i učenici saznaju više o tehnologiji kurirskog procesa, kao i o uslovima budućih zaposlenja i nastavka stručne karijere u ovoj kompaniji.