Konkurs za posao u kompaniji Bex Express

Zbog povećanog obima posla kompanija Bex express raspisala je konkurs za radno mesto u sektoru reklamacija u Beogradu. U skladu sa odličnim iskustvom koje imaju prilikom zapošljavanja naših studenata, i ovaj put su nam se obratili. Prednost prilikom zapošljavanja imaju svršeni studenti ili studenti završnih godine sa SP Poštanko-bankarske tehnologije, SP Poštanko-logistički sistemi i SP Saobraćajno inženjerstvo. Neophodni uslov: vozačka dozvola B kategorije.

Svi zainteresovani mogu se direktno obratiti spec. strukovnom inž. saobraćaja Tamari Praštalo, rukovodiocu sektora reklamacija na mejl tamaraprastalo@bex.rs.

Sve dodatne informacije možete potražiti takođe i od nekog od nastavnika sa SP Poštanko-logistički sistemi.