Letnja praksa u kompaniji DExpress

Sjajna prilika za studente Visoke ICT škole! Prijavite se za letnju stručnu praksu u kurirskoj kompaniji DExpress!

Kao rezultat dobre višegodišnje saradnje Visoke ICT škole i kurirske kompanije DExpress i ove godine je za studente osnovnih studija studijskog programa Poštanske i bankarske tehnologije, kao i studente specijalističkih studija studijskog programa Saobraćajno inženjerstvo, organizovana plaćena letnja praksa u ovoj kompaniji.

Praksa će se realizovati u periodu od 1.7.2017. do 1.9.2017. godine.

Svi zainteresovani studenti se mogu javiti do 5. juna na mejl slavica.radosavljevic@ict.edu.rs ili biljana.grgurovic@ict.edu.rs.

Iskoristite ovu šansu za svoje stručno usavršavanje i sticanje iskustva koje je nezamenljivo i veoma potrebno. Upoznajte se sa radom jedne od najuspešnijih kurirskih službi i ne propustite priliku da steknete znanja i veštine koje će sa vama podeliti zaposleni sa dugogodišnjim iskustvom u oblasti saobraćaja i logistike.