Održano predavanje na temu „Skladišni sistem kao logistički podsistem u okviru kompanije RALU logistika d.o.o."

Verovatno je jedno od najvećih zadovoljstava koje nastavnik može da doživi u svom radnom veku i mogućnost da sluša svog bivšeg studenta u ulozi predavača.

To zadovoljstvo su imali nastavnici studijskog programa Poštansko-logistički sistemi.

Naša bivša studentkinja Marija Milošević, specijalista strukovni inženjer saobraćaja, pred punim amfiteatrom u Visokoj ICT školi, u petak 25. 1. 2019. održala je predavanje na temu „Skladišni sistem kao logistički podsistem u okviru kompanije RALU logistika d.o.o."

Osnovna ideja predavanja je bila da se studentima i učenicima Srednje tehničke PTT škole, koji su bili naši gosti na naše veliko zadovoljstvo, približi ideja logistike iz nekog drugog ugla. Koleginica Marija Milošević je, uz predstavljanje kompanije u kojoj radi i posla koji trenutno obavlja, uspela da to uradi na jedan izvrstan, mladalački i neposredan način.

Zahvaljujemo se koleginici Mariji Milošević što je svoje viđenje i znanje podelila sa nama.