Održano predavanje: Uputnički promet u Pošti Srbije

Pred prepunom učionicom, studentima i nastavnicima SP Poštansko-logistički sistemi, Marko Mitranović je prezentovao ovu veoma traženu grupaciju usluga. Ono što je predavanje učinilo još zanimljivijim je veliki broj primera iz prakse, koji su, naravno, doveli i do i velikog broja pitanja.

Katedra za poštansko-logističke sisteme, tradicionalno, u cilju povećanja saradnje sa privredom, organizuje u prostorijama Škole predavanja iz struke, uz posebno zadovoljstvo kada su predavači naši bivši studenti. U skladu sa tom tradicijom, u četvrtak 21.02. 2019. organizovano je stručno predavanje na temu „Uputnički promet u Pošti Srbije“. Predavanje je održao Marko Mitranović spec. strukovni inž. saobraćaja, nekada naš student, a sada zaposleni u JP “Pošta Srbije” u Sektoru za operativne poslove finansijskih usluga.

Zahvaljujemo se kolegi Marku Mitranoviću što je svoje viđenje i znanje podelio sa nama.