Postani i ti deo našeg tima!

Ukoliko ste vredni, kreativni, odgovorni, želite da naučite nešto više o novinarstvu i timskom radu i spremni ste da kreativni deo svoje ličnosti podelite sa drugima onda ste baš Vi osoba koja nedostaje našem timu!

ICT časopis je časopis elektronskog tipa u kome studenti Visoke ICT škole pišu o inovacijama u oblasti internet tehnologija, telekomunikacija, poštanskih i bankarskih tehnologija. Bavimo se motivacijom i ličnim razvojem, pratimo najnovija dešavanja u školi...

Kao takav, ICT časopis pruža jedinstveno mesto za studente na kome mogu da objavljuju svoje radove na teme koje ih zanimaju i steknu vredno i nezamenljivo iskustvo u okviru studija.

Pokažite da možete mnogo više, pridružite nam se!

Prijavite se na mejl redakcija@ict.edu.rs i još danas postanite deo tima ICT časopisa! Dovoljno je da pošaljete svoje ime i prezime i oblast koja Vas najviše interesuje i u najkraćem roku ćete biti kontaktirani.

Prijave su otvorene do kraja juna.