Sportisti ICT-a putuju u Italiju

Nakon kraće pauze i proslavljenih praznika sportisti ICT-a putuju na 56. po redu ELEKTRIJADU, koja se ove godine održava u Riminiju, u Italiji, u periodu 12.05.-17.05. Za ovo veliko takmičenje, na kome će prisustvovati 24 fakulteta iz Srbije, Hrvatske, Republike Srpske, Makedonije, Crne Gore i Bugarske, javilo se veliko interesovanje studenata koji se neće takmičiti.

Visoka ICT škola će ove godine na Elektrijadi imati muške i ženske ekipne predstavnike u sportovim kao što su: košarka, odbojka, futsal i stoni tenis. Studenti će učestvovati i u pojedinačnim sportovima, kao i u takmičenju u naučnim disciplinama.

Još jednom je škola pokazala koliko je sport bitan za mlade i odvojila određena novčana sredstva za odlazak na Elektrijadu.

Našim studentima ćemo poželeti sreću za ovo takmičenje i verujemo da će sa ovog takmičenja pored osvojenih medalja, doneti brojne priče o prijateljstvu i druženje.