Studenti o nama: Branka Dobrilović

Dokaz tome koliko su studenti Visoke ICT škole traženi i već spremni za dalju karijeru, jeste da sam nakon završenih osnovnih studija, prihvatila ponudu da pređem u drugu kompaniju i unapredim svoju poslovnu karijeru. Nakon zavšenih specijalističkih studija, dodatno sam unapređena u kompaniji. Trenutno radim u ‘’NCR’’ kompaniji na poziciji analitičara za poslovne aktivnosti pri kontroli kvaliteta (QA).

Pozdrav svima,

Moje ime je Branka Dobrilović i ja sam jedan od bivših studenata Visoke ICT škole.
Na osnovnim studijama sam se opredelila za smer: Poštanske i bankarske tehnologije kako bih unapredila svoje znanje stečeno u srednjoj Tehničkoj PTT školi.
Obzirom da sam aktivno radila u kompaniji ‘’Telekom Srbija’’ A.D., prva impresija mi je bila da je raspored nastave odličan, što se i dokazalo činjenicom da sam uz puno radno vreme diplomirala u očekivanom planu studija od 3 godine. Nakon završenih osnovih studija, usađenim znanjem i naviknuta na viskostručne profesore, odlučila sam da nastavim školovanje u istoj školi na specijalistickim studijama i odabranom smeru: Saobraćajno inženjerstvo. Profesionalizam, ljubaznost, dostupnost, predavanja u popodnevim časovima i razumevanje profesora sa katedre su još jedan od razloga zbog kojih sam se odlučila za specijalističke studije baš u ovoj školi. Takođe, sve aktivnosti kao što su praksa, projekti, stručne posete i laboratorijske vežbe, omogućavaju studentima da nakon završenih osnovih ili specijalističkih studija budu poželjna ciljna grupa velikom broju kompanija u Srbiji.
Visoka ICT škola je jedna od škola koja vam nakon diplomiranja daje široku lepezu odabira poslova kojima možete da se bavite i velika je verovatnoća da ćete pronaći sebe u tome. Svako ko se odluči da upiše ovu školu, može da očekuje odlično obrazovanje i divne uspomene.

Pozdrav,
Branka Dobrilović, spec. struk. inž. saobr.