Zlatni sportisti Visoke ICT škole

Nisu samo jedni od najboljih u Beogradskoj Studentskoj ligi, već i u regionu. Vraćaju se naši zlatni sportisti! Čestitamo košarkašima i fudbalerkama na osvojenom prvom mestu!

Jedanaesti put po redu studenti Visoke ICT škole vraćaju se sa Elektrijade donoseći našoj školi zlato i čineći da svi budemo neizmerno ponosni. U školu stižu još dva zlatna pehara - košarkaši i fudbalerke nam donose zlato!

Naši sportisti dokazuju da se sve može. Uz naporan trud, želju, volju, nešto odricanja i bez ikakve namere da odustanu kada naiđu na prepreku – pokazuju da je baš sve moguće. I to je nešto što nam dokazuju iz godine u godinu. Svakoga dana sve bolji i uigraniji, timskim radom uspevaju da ostvare sve što odluče da će ostvariti.

Naravno, mnogo toga ne bi bilo moguće bez neograničene podrške, ljubavi i pažnje koju naši sportski timovi imaju od profesorke Majde Medić koja ih iz godine u godinu prati, bodri, unapređuje i poboljšava njihovu igru. U pobedi i porazu ostaje njihov najverniji navijač!

Kolege, ponosni smo na vas i vaše uspehe! Nadamo se još mnogim pobedama u narednim godinama i verujemo u njih!